تابلو معرق چوب طرح 1

 • dec1261
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  تابلو معرق چوب طرح 1

  تابلو معرق چوب طرح 1

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۴۴,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

چوب همان حس زیبای آشتی با  روح بزرگ طبیعت است، که هنرمندان با استفاده از آن هنری ماندگار خلق می کنند و آن را  با لحظه های انسان ارتباط می دهند. معرق هنری است که از دل چوب خلق می شود و زیباییی می آفریند. در این هنر، هنرمندبا قراردادن تکه های چوب که با توجه به جنس آن رنگ های گوناگون دارد، در کنار یکدیگر، دست به خلق یک اثر هنری ارزشمند می زند.

اکثر نقش هایی که در معرق استفاده می شود طرح هایی از طبیعت، نگارگری و خطاطی است اما به دلیل قابلیت این هنر و همچنین تنوع رنگ چوب، هنرمند در انتخاب طرح آزاد است. تابلوی چوبی دارنیا که تماما از جنس چوب مرغوب ساخته شده؛ نقشی تقریبا انتزاعی از یک زن می باشد که با تنوع بالای رنگی چوب های به کار رفته در آن خلق شده و بر تکه چوبی ضخیم به عنوان زمینه کاملا چسبیده و فیکس شده است.

این تابلو با توجه به رنگبندی چوبی ای که دارد می تواند با هر دکوراسیونی در هماهنگی قرار بگیرد و برشی از طبیعت در قلب منزلتان باشد.

نکات نگهداری:

لوازم چوبی جزو اشیاء ماندگار می باشند، به شرطی که از رطوبت و گرمای مستقیم دور بمانند. برای تمیز کردن و گرفتن گرد و خاک ابلوهای معرق چوبی می توانید از دستمالی بدون پرز استفاده کنید. از زدن مواد پاک کننده حاوی الکل به چوب خود داری کنید، زیرا به لایه براق روی چوب آسیب می رساند..

کد محصولdec1261
وزن408 گرم
جنسچوب
ابعاد30* 20 سانتیمتر
ضخامت محصول7 میلیمتر
نوع طرحانتزاعی
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکمعرق چوب
نام هنرمندکوهپیما
نوع کاربرددکوراتیو
گروه هنریصنایع دستی چوبی و حصیری
زیر گروه هنریمعرق چوب

نقد و بررسی خود را بنویسید

تابلو معرق چوب طرح 1

تابلو معرق چوب طرح 1

محصولات مشابه