قاب کاشی متولدین دی ماه

 • dec1477
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  قاب کاشی متولدین دی ماه

  قاب کاشی متولدین دی ماه

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۱۶,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

مجموعه آویزهای پیشنهادی ما که متناسب با هر ماه و بر اساس نماد ماه تولد هر شخص، ارائه شده ؛ با تکنیک نقاشی روی سفال اجرا شده و دارای قابی چوبی با روکش چرم است که هنرمند با ظرافت بسیاری، سمبل ماه های تولد را بر روی آن به نمایش گذاشته است.

نماد ماههای سال شمسی: فروردین حمل (قوچ)؛ اردیبهشت ثور(گاو نر)؛ خرداد جوزا (دوپیکر)؛ تیر سرطان (خرچنگ)؛ مرداد اسد(شیر)؛ شهریور سنبله(فرشته) ؛ مهر میزان (ترازو)؛ آبان کژدم (عقرب)؛ آذر قوس(کماندار)؛ دی جدی (بز)؛ بهمن دلو(مرد و ظرف)؛ اسفند حوت(ماهی)

شما با انتخاب این اثر می توانید جذابیت اتاق خود را چند برابر کنید و یا حتی با هدیه دادن آن به دیگران باعث شگفتی آنان شوید.

درباره هنر سفال:
قدمت هنر سفالگری به تاریخ زندگی بشر اولیه بر می گردد؛ آن زمان که چهار عنصر آب، باد،خاک و آتش در هم آمیختند و هنری را به وجود آورده اند که به جرات می توان گفت یکی از کامل ترین هنرهاست.
سفالگری هنری همگانی بوده که نه تنها سلیقه ابداع کننده، بلکه نشانه های معینی از زندگی اجتماعی و دوره زندگی و ویژگی های مادی و معنوی آن زمان را به ما نشان می دهد، و وسیله مستقیمی برای شناسایی تمدن شهرها، اقوام و ادوار مختلف است؛ زیرا هر ملتی برای تزئین سفال‌های خویش، نشانه، اشکال و تزئینات ویژه خود را به کار می‌برده است.

شرایط نگهداری:
با توجه به اینکه این محصول، با لعاب پوشانده شده در برابر شستشو با انواع شوینده ها مقاوم خواهد بود اما به علت دارا بودن قاب چرمی بهتر است که از دستمال مرطوب برای گردگیری استفاده گردد.

کد محصولdec1477
وزن130 گرم
جنسسفال
جنس قابچوب با روکش چرم
ابعاد11*11 سانتیمتر
ضخامت قاب9 میلیمتر
نوع طرحسمبل ماه فروردین
سبک طراحیمدرن
نوع تکنیکنقاشی و حکاکی روی سفال
نام هنرمندآقای مرتضایی
نوع کاربرددکوراتیو
گروه هنریسفال، سرامیک و کاشی سنتی
زیر گروه هنرینقاشی کاشی سنتی

نقد و بررسی خود را بنویسید

قاب کاشی متولدین دی ماه

قاب کاشی متولدین دی ماه