بشقاب دیوارکوب کپوبافی رنگ سبز

 • dec1738
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  بشقاب دیوارکوب کپوبافی رنگ سبز

  بشقاب دیوارکوب کپوبافی رنگ سبز

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۷۹,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

فکرش را بکنید بشقابی از برگ درخت، بشقابی بافت شده از گیسوی نخل و خرما که با نخ های رنگی نقشی بر آن بافته شده، چه حس زندگی و نشاطی را با خود دارد. یک بشقاب درست مثل بشقاب کپوبافی دارنیا؛ رنگ سبزش نشانی از زندگی است و خورشید کوچک و نارنجی جنوب در مرکز آن طلوع کرده است. درگذشته هنر کپوبافی تنها مخصوص طرح ها و بافته های گرد و کروی بود و به همین دلیل نام آن را کپو به معنای دایره گذاشتند.

کپوها هم اكنون از تنوع بسیار زیادی برخوردارند و تنها محدود به شكل و فرم گرد یا كروی نیستند و به انواع گوناگونی از جمله بیضی، بافته می شود. طرح و نقش ایجاد شده بر روی کپو توسط کاموای رنگی بوده، که بیشتر نقش لوزی می باشد.

بشقاب کپوبافی دارنیا، به عنوان دیوارکوبی زیبا برای رنگ بخشیدن به دیوار خانه، ظرفی کاربردی برای قرار دادن لوازم و یا  به عنوان دکور در چیدمان منزل شما کاربرد خواهد داشت.

نکات نگهداری:

بهتر است کپو در جای خشک نگهداری شود و از شستشوی مداوم آن اجتناب گردد. در صورت شستش، لازم است سریعا کپو خشک گردد؛ و رطوبت در آن باقی نماند. برگ درخت خرما تا حد زیادی در برابر گرما مقاوم بوده اما قابل اشتعال است و در برابر حرارت مستقیم، دچار سوختگی می گردد. همچنین کاموای پیچیده شده به دور کپو در برابر برش مستقیم چاقو و قیچی آسیب پذیر است.

کد محصولdec1738
وزن281 گرم
قطر32 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیککپوبافی
نام هنرمندگالری حصیر تاران
نوع کاربردمصرفی. تزیینی
گروه هنریصنایع دستی چوبی و حصیری
زیر گروه هنریکپو بافی

نقد و بررسی خود را بنویسید

بشقاب دیوارکوب کپوبافی رنگ سبز

بشقاب دیوارکوب کپوبافی رنگ سبز

محصولات مشابه