انگشتر اشک سیاه قلم فیرزوه ای

 • jew1207
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  انگشتر اشک سیاه قلم فیرزوه ای

  انگشتر اشک سیاه قلم فیرزوه ای

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

درباره انگشتر اشک سیاه قلم فیرزوه ای:

انگشتر از جمله زیورآلاتی است که استفاده از آن هیچ‌گونه محدودیت سنی و جنسی ندارد و همانند سایر زیورآلات از تنوع بسیاری در طرح و مدل برخوردار است. محصول پیشنهادی ما که از جنس برنج و با تکنیک سیاه قلم ارائه گشته از نظر وزن و اندازه طوری طراحی شده که در عین زیبایی و سادگی بتواند جلوه ای خاص به دستان شما بدهد.

علیرغم اینکه اندازه‌ی انگشترها ثابت‌اند و برای انگشت‌ها با سایز‌های مختلف باید انگشتر‌های مختلف طراحی شود اما رکاب این انگشتر به گونه‌ای طراحی شده است که به راحتی می‌توان اندازه‌ی آن را تغییر داد. این محصول با تاجی به شکل اشک و نگین عقیق ، و نیز قابلیت تغییر اندازه رکاب، برای خانم های با سلیقه عالی به نظر می رسد.

درباره تکنیک سیاه قلم:

سیاه قلم روشی تزیینی است که بر روی فلزات انجام میگیرد به این صورت که بر روی سطح فلز بر اساس طرح مورد نظر و با حکاکی ، قلمزنی ، تراشکاری، اسید کاری، اره کاری (یک صفحه را اره کاری کرده روی یک صفحه دیگرجوش میدهند) ، نصب دیواره و راه های دیگرحفره ها و شیارها ولبه هایی روی فلز  ایجاد میکنند و ماده سیاه کاری را درون آنها ریخته، با کمک حرارت آن را ذوب نموده وپس از سرد شدن تمیز کاری می کنند. تمیزکاری به صورت دوغاب کاری، پوست کاری(سنباده کاری) و پرداخت کاری انجام می گیرد.

نکات نگهداری:

برای جلوگیری از تغییر رنگ زیورآلات برنجی، از تماس آنها با آب خودداری کنید. اما اگر به هر دلیلی زیورآلات شما تغییر رنگ داد به سادگی می توانید به کمک یک پارچه آغشته به آبلیمو یا سرکه آن را به حالت اولیه ی خود برگردانید. همچنین برای درخشندگی بیشتر فلز برنج می توانید از کرم های جلا سنج موجود در بازار استفاده نمایید.

کد محصولjew1207
وزن10 گرم
جنسفلز برنج
ابعاد2.5*1.5 سانتیمتر
رنگ نگینفیرزوه
نوع نگینسنگ صنعتی
فرم نگیندایره
قطر حلقهمتغیر
ضخامت محصول1 میلیمتر
سبک طراحیسنتی، مدرن
نوع تکنیکسیاه قلم، رزین
نام هنرمندهاشمی فر
نوع کاربردمد و فشن
گروه هنریصنایع دستی فلزی

نقد و بررسی خود را بنویسید

انگشتر اشک سیاه قلم فیرزوه ای

انگشتر اشک سیاه قلم فیرزوه ای

محصولات مشابه