انار سراميكی گالری فرجام طرح گل سرخ و خطاطی

 • dec1520
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  انار سراميكی گالری فرجام طرح گل سرخ و خطاطی

  انار سراميكی گالری فرجام طرح گل سرخ و خطاطی

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۳۷,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

نقش انار یکی از نقوشی است که همواره در هنر ایرانی استفاده شده و نماد جاودانگی، باروری و حاصل‌خیزی است. این انارهای سرامیکی  که بدنه آن ها به رنگ سفید است با ظرافت تمام ساخته و با نقوش اصیل ایرانی آراسته شده اند. ابعاد این انارها تقریبا به اندازه میوه انار است و به راحتی درون دست جای می‌گیرد. این انارهای سرامیکی را می‌توان به عنوان تزیین در دکوری خانه قرار داد، همچنین با توجه به تو خالی بودن آن و دهانه‌ای که در قسمت بالای انار تعبیه شده است، می‌توان از آن به عنوان گلدان نیز استفاده کرد. در ساخت این انارهای تزیینی از روش قالبگیری با دوغاب سرامیک استفاده شده و تزیینات روی بدنه آن ها نیز با روش چاپ ترانسفر انجام شده است.

درباره چاپ ترانسفر

چاپ ترا نسفر نوعی  چا پ سیلک محسوب می شود که با شابلون انجام می شود. در چاپ ترانسفر جنس شابلون و نقوش از جنس لعاب های رنگی بوده، بر بدنه سفال و سرامیک منتقل می شوند. در انتها نیز روی بدنه سرامیکی، لعاب شفاف یا ترنس زده شده تا هم موجب جلای سطح محصول و هم تثبیت نقوش و استحکام بیشتر انارها در برابر رطوبت شود. سپس انارها در کوره قرار داده شده اند تا نقوش و لعاب آن تثبیت شده و محصول استحکام لازم را کسب نماید.

نکات نگهداری

محصولات سرامیکی و لعابدار اغلب با پارچه ای مرطوب تمیز می شوند و در صورت نیاز می توان به راحتی آن ها را با آب شست. این محصولات سرامیکی برای اینکه وزنی سبک داشته باشند با ضخامت کم ساخته شده اند، به همین دلیل توصیه می شود در ماشین ظرفشویی قرار داده نشده و به صورت دستی شسته شوند. 

کد محصولdec1520
وزن352گرم
جنسسرامیک
ابعاد11*9سانتيمتر
نوع طرحانتزاعی
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکقالبی، چاپ ترانسفر
نام هنرمندگالری فرجام
نوع کاربردتزیینی، دكوري
گروه هنریسفال، سرامیک و کاشی سنتی
زیر گروه هنریسفالگری سنتی

نقد و بررسی خود را بنویسید

انار سراميكی گالری فرجام طرح گل سرخ و خطاطی

انار سراميكی گالری فرجام طرح گل سرخ و خطاطی

محصولات مشابه