قاب آینه سرامیکی آبی گالری میشو طرح خورشید

 • dec1584
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  قاب آینه سرامیکی آبی گالری میشو طرح خورشید

  قاب آینه سرامیکی آبی گالری میشو طرح خورشید

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


موجودی: فروخته شده

آینه نماد جهان بی پایان و بارگاه خداوندی است. نمادی از وجدان و بازتابِ اندیشه، گفتار و کردار آدمی‌ می‌باشد. در عروسی ایرانی و در همه ی سفره‌های عقد ایرانی آیینه و شمعدان وجود دارد، آیینه مظهر روشنایی است و شمعدان هایی که در دو طرف آیینه قرار می‌گیرند نماد سربازهایی هستند که از زندگی عروس و داماد نگهبانی می‌کنند. آینه ی بخت و دو شمعدان در دو سوی آینه به نشانه ی روشنایی و آتش، دو عنصر بسیار مهم در فرهنگ ایرانی و زرتشتی هستند. در هفت سین، آینه نماد تصویر پیدایش و روشنائی است که بر سر سفره هفت سین گذاشته می‌شود. آتشدان نیز نماد پایداری نور و گرما است که بعدها به شمع و چراغ مبدل شد. در دو طرف آینه دو شمعدان گذاشته می‌شود و به تعداد فرزندان خانواده شمع روشن می‌گردد. شمع‌ها نماد شادی و روشنگری هستند. 
در اینجا یک قاب آینه ی ساده از جنس سرامیک با داشتن فرم شمسه، نمونه ای از یک ایده ی خلاقانه در تلفیق انواع مواد به جهت بهینه کردن یک عنصر ویژه و سنتی ارائه شده است. سادگی و لطافت این محصول امتیاز قابل توجهی بدان بخشیده است. شما می توانید از این محصول در تزیین فضای شخصی اتاقتان استفاده نمایید. همچنین اگر قصد دارید تا هدیه ای ارزنده به عزیزانتان بدهید این محصول با کیفیت می تواند انتخاب شایسته ای باشد.
نکات نگهداری :
سفالینه های لعابدار به طور عمده از شرایط مطلوبی برای نگهداری برخوردارند. دلیل این موضوع می تواند در روند تولید ویژه ی آنها باشد. با توجه به اینکه سفال های لعابدار معمولا دو بار پخته می شوند، از مقاومت بالایی برخوردار خواهند بود. همچنین با توجه به اینکه انواع لعابها دارای مقادیر مشخصی سیلیس (مهمترین عنصر در ساخت شیشه) می باشند، در برابر شستشو با انواع مواد شوینده مقاوم خواهد بود. در این مورد نیز می توان از انواع شوینده های استاندارد و یا در بهترین حالت از دستمال مرطوب نیز استفاده نمود.

کد محصولdec1584
وزن627 گرم
جنسسفال
ارتفاع3 سانتیمتر
قطر قاب 20 سانتیمتر. آینه 11.5 سانتیمتر
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکلعابکاری
نام هنرمندگالری میشو
نوع کاربردکاربردی-تزیینی
گروه هنریسفال، سرامیک و کاشی سنتی
زیر گروه هنریسفالگری سنتی

نقد و بررسی خود را بنویسید

قاب آینه سرامیکی آبی گالری میشو طرح خورشید

قاب آینه سرامیکی آبی گالری میشو طرح خورشید

محصولات مشابه