قاب آیینه چوبی برج و بارو

 • dec1267
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  قاب آیینه چوبی برج و بارو

  قاب آیینه چوبی برج و بارو

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف

موجودی: فروخته شده

درباره قاب آیینه چوبی برج و بارو :

این قاب آینه بسیار زیبا که چهارچوب و اسکلت اصلی آن چوب می باشد به شکل برج و بارو ساخته شده و لایه ای از شاپان بر روی خود دارد که سبب شده تا چوب رنگ قهوه ای به خود بگیرد. شاپان رنگ آستر چوب می باشد که با بنزین مخلوط میکنند و روی سطح اثر با قلمو میمالند.

این قاب آینه را می‌توان روی دیوار نصب کرد و علاوه بر استفاده روزمره به عنوان آینه، همواره به عنوان تابلویی زیبا و چشم‌نواز از آن بهره جست.

درباره هنرهای چوبی:

هنرهای چوبی یکی از شاخه های صنایع دستی است که از گذشته های بسیار دور تا به امروز مورد استفاده ی بشر بوده و انسان ها همواره بخش مهم یا حداقل قسمتی از نیازهای مصرفی خود را از طریق این ماده که خود به گونه های مختلف تقسیم می شود، تأمین می کرده اند. ضمن آنکه چوب عرصه ایی مناسب برای بروز ذوق، استعداد، هنر و خلاقیت صنعتگران و هنرمندان به صورت‌های مختلف بوده است.

هنرهای چوبی به بخش های مختلفی از لحاظ شیوه ی اجرا که شامل منبت، معرق، خاتم،گره چینی و حجم سازی است تقسیم می شوند.
نکات نگهداری:

جهت نگهداری هر چه بیشتر وسایل چوبی؛ هیچ گاه آنان را در نقاط گرم و خشک منزل قرار ندهید. همچنین؛ جهت تمیز نمودن لوازم چوبی فقط از آب خالص و شوینده بسیار ضعیف و پارچه ای کتانی استفاده کنید و در صورت وجود نقش و عاج در وسایل چوبی آن را با پنبه ای تمیز کنید. سعی کنید به طور مرتب وسایل چوبی را تمیز کنید چون در صورت رعایت نکردن این نکته بهترین محیط را برای زندگی حشرات فراهم نموده اید.

کد محصولdec1267
وزن1530 گرم
جنسچوب
جنس داخلیچوب
ابعاد37*54 سانتیمتر
ضخامت محصول2 سانتیمتر
نوع طرحبرج و بارو
سبک طراحیسنتی
نوع تکنیکدرودگری
نام هنرمندملک
نوع کاربرددکوراتیو
گروه هنریصنایع دستی چوبی و حصیری

نقد و بررسی خود را بنویسید

قاب آیینه چوبی برج و بارو

قاب آیینه چوبی برج و بارو

محصولات مشابه