آویز سفالی چشم نظر مربع

 • dec1229
 • جدید
 • ارسال به یک دوست

  آویز سفالی چشم نظر مربع

  آویز سفالی چشم نظر مربع

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

    یا  انصراف


۱۹,۰۰۰ تومان

موجودی: موجود

درباره آویز سفالی چشم نظر مربع:

اعتقاد به چشم زخم باوری قدیمی است که علاوه بر ایران، در دیگر کشورها نیز رواج دارد و افراد برای دفع چشم بد به کارهایی مانند دعا کردن، دود کردن اسپند روی می آورند و نیز از عناصر و اشیا چشم نظر استفاده می کنند؛ ویژگی مشترک تمام چشم نظرها استفاده از شکل ساده و هندسی شده چشم انسان است که گاه به صورت آویز استفاده می شوند. آویز تزیینی فوق نیز با بهره گیری از این نماد توانسته به زیبایی قابل توجهی دست یابد.

این محصول که در دو رنگ سبز و آبی و با تکنیک نقاشی روی سفال ارائه شده بهترین گزینه برای آراستن محیط منزل به حساب می آید، همچنین می تواند هدیه ای زیبا و ارزشمند برای عزیزانتان باشد.

درباره هنر سفال:

سفال‌سازی هنری است که از هفت هزار سال پیش در مشرق زمین معمول بوده است و سفال در واقع نخستین محصول هنری و صنعتی مردمان اولیه و حاصل نیاز و شعور آدمی در به کارگیری عوامل طبیعت است؛ از آنجا که مواد اولیه آن شامل خاک، آب، و آتش در عمده سرزمین‌های محل سکونت بشر یافت می‌شده است، می‌توان نشانه‌های تولید آن را در تمامی نقاط مسکونی مشاهده کرد.

شیوه نگهداری:

با توجه به اینکه این محصول، با لعاب پوشانده شده در برابر شستشو با انواع شوینده ها مقاوم خواهد بود اما بهتر است جهت طول عمر بیشتر محصول به استفاده از دستمال مرطوب اکتفا نمایید.

کد محصولdec1229
وزن160 گرم
جنسسفال
ابعاد9.5*9.5 سانتیمتر
طول آویز4 سانتیمتر
ضخامت محصول8 میلیمتر
ضخامت قابندارد
نوع طرحانتزاعی
سبک طراحیسنتی، مدرن
نوع تکنیکنقاشی و حکاکی روی سفال
رنگبندیآبی، سبز
نام هنرمندآقای مرتضایی
نوع کاربرددکوراتیو
گروه هنریسفال، سرامیک و کاشی سنتی
زیر گروه هنرینقاشی کاشی سنتی

نقد و بررسی خود را بنویسید

آویز سفالی چشم نظر مربع

آویز سفالی چشم نظر مربع

محصولات مشابه